Kurumsal

Endüstriyel tesis ve makinelerin elektrik - otomasyon sistemlerinin tasarımı, projelendirilmesi, PLC ve SCADA programlarının yapılması, panoların yapımı, montajı ve sistemin devreye alınması işleri firmanın ana faaliyet konusudur.


Firma bu amaçla 1999 yılında faaliyete geçmiştir. 2003 yılından bu yana mikroprosesörlü cihaz tasarımı ve üretimi de yapılmaktadır.


Türkiye 'nin önde gelen bir çok sanayii kuruluşuna doğrudan veya dolaylı olarak çeşitli proses kontrol sistemleri kurulmuştur. Kurulan sistemlerde ağırlıklı olarak Siemens S7 200-300-400 serisi PLC ler gerek lokal, gerekse DCS olarak ve SCADA olarak WinCC , Teos , Protool ile bilgisayarlı veya operatör panelli uygulamalar yapılmıştır.


Firma taahhüt ettiği sistemleri kendi bünyesinde projelendirmekte ve üretmektedir.


- Otomasyon sistem tasarımı
- PLC Panolarının yapımı
- PLC programlama
- SCADA programlama


Cihaz tasarım ve üretimi firma bünyesinde uzun süreli tecrübeler neticesinde yetişmiş personel tarafından yapılmaktadır.


İki mühendis ve iki teknisyen firmanın ana kadrosunu oluşturmaktadır. Bunun dışında hacimli uzun süreli işler için taşeron mühendis ve teknisyenler iş organizasyonuna dahil edilmektedir.

Tüm hakkı saklıdır.2009 LEMAGRAFİK